Toidulisand sulgede taastumiseks ja kasvuks Nekton-Biotin 75 g

18,90 

  • NEKTON-Biotin toetab sujuvat sulgimisprotsessi ja sulgede taastumist. 
  • NEKTON-BIOTINI koostises on 18 vaba aminohapet, mis aitavad linnul vajalikke valke toota.
  • NEKTON-Biotin sisaldab kõiki olulisi vitamiine, aminohappeid, mineraale, mikroelemente ja 200 000 µg biotiini/kg kohta.
  • Aminohapetest on toidulisandis eriti olulised arginiin, metioniin ja lüsiin. A-, E-vitamiinil ja biotiinil on positiivne mõju sulgede taastumisele ja kasvule.
  • Kokku on aminohapetega kombineeritud 13 vitamiini, 6 mikroelementi ja kaltsium, et luua spetsiaalne valem, mis toetab lindu sulgimise ajal ning soodustab siledate ja läikivate sulgede kasvu.
Kategooriad: , Tootekood 1016

Kirjeldus

NEKTON-Biotin toetab sujuvat sulgimisprotsessi ja sulgede taastumist. NEKTON-Biotin sisaldab kõiki olulisi vitamiine, aminohappeid, mineraale, mikroelemente ja 200 000 µg biotiini/kg kohta. NEKTON-Biotin aitab sulgedel moodustuda ja annab sileda ja läikiva sulestiku.

Suled oma olemuselt sisaldavad suures osas valguaineid, mistõttu on NEKTON-BIOTINI koostises on 18 vaba aminohapet, mis aitavad linnul vajalikke valke toota. Aminohapetest on toidulisandis eriti olulised arginiin, metioniin ja lüsiin. A-, E-vitamiinil ja biotiinil on positiivne mõju sulgede taastumisele ja kasvule. Kokku on aminohapetega kombineeritud 13 vitamiini, 6 mikroelementi ja kaltsium, et luua spetsiaalne valem, mis toetab lindu sulgimise ajal ning soodustab siledate ja läikivate sulgede kasvu.

NB! NEKTON-Biotini kasutamise ajal ei tohi manustada ühtegi teist multivitamiiniühendit. NEKTON-Biotin lahustub külmas vees ja seda saab kergesti manustada joogivee või pehme söödaga.

Koostis: dekstroos (viinamarjasuhkur), kaltsiumkarbonaat.

Toitainelised lisandid kg kohta: 6 600 000 IU A-vitamiin, 10 000 IU D3-vitamiin, 20 160 mg E-vitamiin, 670 mg B1-vitamiin (tiamiindiklorohüdraat), 1680 mg B2-vitamiin (riboflaviin), 3300 mg B5-vitamiin, pantoteenhape (kaltsium-D-pantotenaat) 670 mg B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid), 185 mg foolhape, 2000 µg B12-vitamiin, 16 670 mg C-vitamiin (L-askorbiinhape), 1360 mg K3-vitamiin (menadioonnaatriumvesiniksulfiit), 200 000 µg B3-vitamiin, 0000 µg B8-vitamiin, raud II sulfaat), 1255 mg tsink (tsinksulfaat), 1255 mg mangaani (mangaan II sulfaat), 250 mg vask (vask II sulfaat), 100 mg jood (kaltsiumjodaat), 40 mg koobalt (koobaltkarbonaat)

Kasutamine: 1 g = 1 mõõtelusikas NEKTON-Biotin vitamiini lahustada 250 ml joogivees või 100 g pehmes söödas. Tugevalt kahjustatud sulestiku korral võib alustuseks manustada kahekordse NEKTON-Biotini annuse, kuni esimesed märgid sulestiku taastumisest on nähtavad. Pärast seda piisab tavapärasest annusest, kuni sulestiku taastumise lõppemiseni.

Soovitame valmistada ainult nii palju joogivett või pehmet toitu, kui lind tarbib päevas ja vahetada vett ning sööta iga päev.

NB! Kuna Biotin toidulisandis on suurem D-vitamiini ja mikroelementide sisaldus kui täissöödas, võib vitamiini lisada vaid 5% linnu päevasest tarbimisest.

Säilitamine: NEKTON-Biotin vitamiini tuleb hoida kuivas ja päikesevalguse eest kaitstult, temperatuuril 15–25 °C. NB! Mitte hoida külmikus!

Kogus: 75 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted