Deli Nature START+ HIGH PROTEIN tibutoit 500 g

14,90 

Laost otsas

  • START + HIGH PROTEIN tibutoit sisaldab kõiki toitaineid, mis tagavad papagoitibu hea kasvu ja tasakaalustatud arengu.
  • Lisatud probiootikum (Bacillus Subtilis) ja prebiootikumid toetavad pugu- ja sooltemikrofloorat ning optimeerivad sööda seedimist.
  • DHA (asendamatute rasvhapete) olemasolu aitab kaasa optimaalsele oomega-6 ja oomega-3 tasakaalule ning toetab vastupanuvõimet patogeensete bakterite vastu.
  • Tibutoit sobib kõikidele suure valguvajadusega linnuliikidele, nagu lembelinnud, amatsoonid, kakaduud ja teised väikesed liigid, k.a amadiinid ja kanaarilinnud.

Laost otsas

Kategooriad: , , Tootekood 1023

Kirjeldus

START + HIGH PROTEIN tibutoit sisaldab kõiki toitaineid, mis tagavad papagoitibu hea kasvu ja tasakaalustatud arengu. 

Lisatud probiootikum (Bacillus Subtilis) ja prebiootikumid toetavad pugu- ja sooltemikrofloorat ning optimeerivad sööda seedimist. DHA (asendamatute rasvhapete) olemasolu aitab kaasa optimaalsele oomega-6 ja oomega-3 tasakaalule ning toetab vastupanuvõimet patogeensete bakterite vastu. Orgaaniliste hapete olemasolu tagab pugu töös ideaalse happesuskeskkonna. 

Tibutoit sobib kõikidele suure valguvajadusega linnuliikidele, nagu lembelinnud, amatsoonid, kakaduud ja teised väikesed liigid, k.a amadiinid ja kanaarilinnud. 

Kasutamine: Sega START + HIGH PROTEIN tibutoidusegu puhtas anumas kuuma veega (vt vahekorrad pakendil). Ideaalis kasutage imikutoiduks sobivat pudelivett, kui see pole võimalik, kasutage keedetud vett. Kui pudrusegu on saavutanud õige temperatuuri 39–43 °C, segage seda uuesti, et vältida koostisosade eraldumist. Tibude toitmiseks peab olema toidutemperatuur 39–43 °C! Temperatuurinormide piiridest valel temperatuuri toitmisel põhjustab see pugu väärarengut ja tibude hukkumist!

Söötmise Intervall: See oleneb tibu vanusest, toidusegu paksusest ja söötmisviisist. Esimesel nädalal koorunud tibud peavad saama toitmist iga kahe tunni järel vedelamat tibuputru. Pärast võib tibupudru koostist segada veidi paksemaks ja söötmist võib teha iga nelja-viie tunni tagant. Parim indikaator on pugu korrapärane tühjendamine. Uuesti söötmisel veenduge, et pugu oleks tühi. See on oluline, et minimeerida happe ja seeninfektsioonide teket.

Söötmise kogus: Linnupoegadele antava sööda kogus sõltub linnuliigi suurusest. Reeglina antakse valmissegatud tibotoidu sööta 10% linnupoja kaalust toidukorra kohta. Liigiti võib see olla ka erinev. Jälgige pugu korrapärast tühjenemist ja toidutemperatuuri!

NB! Valmistage igaks toidukorraks alati värske puder! Hea seedimise soodustamiseks on parem, kui puder on veidi vedelam. Vedelama pudruga toitmisel tuleb anda päevas üks toidukogus rohkem!

Analüütiline koostis: 

22,5% toorproteiin; 9% toorrasv; 2,5% toorkiud; 4,5% toortuhk; 0,9% kaltsium; 0,65% fosfor; 0,16% naatrium; 1,35% lüsiin; 0,65% metioniin; 0,95% treoniin; 0,28% trüptofaani

Toitainelised koostisosad:

13 000 IE/UI/IU E672 A-vitamiin
1463 IE/UI/IU E671 D3-vitamiin
200 mg 3a700 E-vitamiin (all-rac-alfa tokoferüülatsetaat)
2,8 mg K3-vitamiin
280 μg biotiin
1,4 mg 3a316 Foolhape
400 mg L-karnitiin

Bacillus subtilis C-3102 109 CFU/kg

6 mg E4 vask (vasksulfaat, pentahüdraat)
6 mg E4 vask (hüdraatunud aminohapete vaskkelaat)
25 mg E5 mangaani (mangaansulfaatmonohüdraat)
25 mg E5 mangaani (aminohapete mangaani kelaat hüdraat)
30 mg E6 tsink (tsinksulfaat heptahüdraat)
30 mg E6 tsinki (glütsiinhüdraadi tsinkellaat)
1,6 mg E2 joodi (kaaliumjodiid)
0,16 mg E8 seleeni (naatriumseleniit)
0,16 mg seleeni (seleeni orgaaniline vorm, mida toodab Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (seleniseeritud pärm inaktiveeritud)

Säilitamine: Hoida jahedas ja kuivas keskkonnas.

Kogus: 500 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted