+372 5624 1730

Ettevõttest

Me vastutame nende eest, keda oleme kodustanud

Ettevõttest2023-11-30T22:22:40+00:00
Pildi autor Kerli Toode

Me hoolime papagoidest ja soovime, et iga papagoi elukeskkond oleks võimalikult mugav ja mitmekesine

Oleme perefirma, kes ühtlasi peab väga pikka aega erinevaid papagoisid. Kogemuse pikkuseks on tervelt 20 aastat. Sellesse ajavahemikku mahuvad oma kogemusest omandatud teadmised kui ka välisekspertide kirjapandud kogemusest õpitu, mida soovime jagada Eesti papagoipidajatega. Meie peamine eesmärk on õige papagoipidamise kultuuri edendamine papagoide vajaduste paremaks mõistmiseks vangistatud tingimustes.

Ettevõtte tegevus kasvas oma papagoide vajadustest lähtuvalt ja meie huvist pakkuda neile võimalikult mitmekesine ja mugav elukeskkond. Ajapikku selgus, et Eestis leidub ka teisi papagoipidajaid, kes jagavad meiega samu soove ja mõtteid papagoide heaolust. Meie paljudest püsiklientidest on saanud koostööpartnerid ja sõbrad, kelle lemmikute rõõmude ja muredega oleme pidevalt kursis.

Meie kodulehel leiate blogi postituste all kirjutisi erinevatel papagoidega seonduvatel teemadel nagu hooldamine, toitumine, elukeskkond, tervis, heaolu ja teistel vajalikel teemadel, millega linnupidaja tavaliselt kokku puutub. Meie suureks lisaväärtuseks on infoabi küsimustes, milles on papagoipidaja hätta jäänud ja vajab abistavaid vastuseid.

Oleme loonud e-poe keskkonna, mille kaudu saab mugavalt tellida kõiki vajalikke tooteid papagoide pidamiseks ja hooldamiseks. Papagoitoitudest oleme valinud vaid parima valiku, mis on saadaval Euroopa turul. Oleme suurim papagoitoodete edasimüüja Eestis, kes on spetsialiseerunud papagoide tundmisele ja oskab anda pädevat nõu nii toodete valikul kui ka keerulistes papagoidega seotud küsimustes.

               Tere tulemast Pepper.ee lehele, mis avab Sulle papagoimaailma!

LEIA PARIMAD TOOTED OMA LEMMIKULE

Uudistooted

Meie klientide tagasiside

Olen tellinud peaaegu kõik vajaliku Lindale Pepperist (alates erinevatest puuridest mänguasjadeni välja) ning olen alati väga-väga rahule jäänud. Linda muidugi ka! Kuskilt mujalt lihtsalt ei anta nii häid soovitusi ega leia ka nii laia valikut.

Lisaks olen saanud Pepperist pidevalt head nõu, millised tingimused papagoile luua, millist toitu anda; igakülgset abi nii igapäevastes kui ka linnu tervisega seotud küsimustes. Usaldan Pepperist saadud infot.

Mul on nii hea meel, et olen leidnud koha, kus mind alati aidatakse, ära kuulatakse ja head nõu antakse. Pepperis tõesti hoolitakse lindudest ja ka nende omanikest.

Eneli Grossmann

Ура, посылку получила  сегодня утром :) уже даже погуляли 15 минут, попугай в восторге! Отлично себя ведет и спокойно сидит на руке. Шлейку дал надеть спокойно и снять. Я рада. 

До шлейки я его к улице приучала на балконе в клетке, 3 недели выносла по часику. К звукам  улицы привык быстро и с интересом набдюдал за птицами в небе.

Мне очень нравится шлейка. Я довольна. Спасибо еще раз!

Olesja Ivanova

Saime mõned päevad tagasi Tibule uue transpordikoti! Kott on avar, kerge ja turvaline. Kotil on sees krõpsudega kinnitatavad tugikaared, tugevdatud põhi ja 2 söögitopsi, ning puidust õrs. Vajadusel saab kotti ka pimendada, sulgedes kattega läbipaistvad aknad. Kotti saab kanda seljakotina ja õlapaelaga käes.

Tundus, et Tibule meeldis ka see kott, sest läks kohe uudistama ja tundus olevat rahulolev. Täna käisime juba sellega väljas ja sotsialiseerumas. Istus rahulikult ja vaatas ringi. Oleme rõõmsad ja väga rahul, julgeme soovitada!

Kõik mis oleme teie kaudu tellinud on väga kvaliteetne ja teeb rõõmu nii Tibule, kui meile :) 

Ele Laas

Artiklid papagoidega seotud teemadel

Viimati lisatud artiklid

Go to Top