Mineraalide + D3 vitamiini toidulisand Nekton MSA 80 g

9,90 

  • NEKTON-MSA on kõrge toiteväärtusega mineraalide segu, mis koosneb D3-vitamiinist, makroelementidest ja mikroelementidest ning aminohapetest.
  • NEKTON-MSA soodustab ja toetab ainevahetust, tagab tugeva luustruktuuri, ennetab rahhiiti, toetab aktiivset ainevahetust ning hoiab ära kaltsiumi, fosfori ja vitamiinipuuduse.
  • NEKTON-MSA katab kõige olulisemad mineraalide vajadused kasvamise ajal, ennetab malabsorptsiooni, tugevdab immuunsüsteemi ja hoiab ära munakoore murenemist.
  • Kergesti imenduv toidulisand dekoratiivlindudele, roomajatele ja kahepaiksetele. 

Kirjeldus

Kergesti imenduv toidulisand dekoratiivlindudele, roomajatele ja kahepaiksetele. 

NEKTON-MSA on kõrge toiteväärtusega mineraalide segu, mis koosneb D3-vitamiinist, makroelementidest ja mikroelementidest ning aminohapetest. NEKTON-MSA soodustab ja toetab ainevahetust, tagab tugeva luustruktuuri, ennetab rahhiiti, toetab aktiivset ainevahetust ning hoiab ära kaltsiumi, fosfori ja vitamiinipuuduse.

NEKTON-MSA katab kõige olulisemad mineraalide vajadused kasvamise ajal, ennetab malabsorptsiooni, tugevdab immuunsüsteemi ja hoiab ära munakoore murenemist. Noorlindudel toetab NEKTON-MSA õiget luude arengut ja aitab vältida tulevasi haigusi, mis võivad tekkida vitamiinide ja mineraalide puudusest. Preparaati on lihtne kasutada, segades seda pehme toidu või linnupudruga.

NB! Preparaat ei lahustu vees. EI TOHI PANNA JOOGIVETTE!  Segada ainult toiduga.

Koostis: dikaltsiumfosfaat

Analüütilised koostisosad: kaltsium 26,1%, fosfor 19,6%

Toitainelised lisandid kg kohta: 10 000 IU D3-vitamiini, 2500 mg rauda (raud(II)sulfaat, monohüdraat), 1220 mg tsinki (tsinksulfaat, monohüdraat), 1251 mg mangaani (mangaan(II)sulfaat, monohüdraat), 200 mg vaske (II (cupric) )-sulfaat, pentahüdraat), 100 mg joodi (kaltsiumjodaat, veevaba)

Kasutamine: 

Lindudele: segage iga päev 1 g NEKTON-MSA-d 100 g pehme toiduga. Mitte segada veega!

Roomajatele: manustage 0,25 g NEKTON-MSA-d kehakaalu kg kohta päevas või 1,5 g üks kord nädalas. Seda võib puistada toidule. Mitte segada veega!

Kaasas olev mõõtelusikas võrdub 1,5 g NEKTON-MSA-d.

Hoiustamine:

NEKTON-MSA tuleb hoida kuivas ja päikesevalguse eest kaitstult, temperatuuril 15° kuni 25° C. ÄRGE SÄILITAGE KÜLMIKUS!

Kogus: 80 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted