Suur linnupuur 206 x 101 x 220 cm Montana New Arkansas II Antik

1490,00 

  • Avarus – Arkansas II puur pakub teie lemmikule väga suurt ja avarat ruumi liikumiseks ja mängimiseks. Selles puuris on piisavalt ruumi sisustuse paigutamiseks ja tegevuste jaoks, mis on lemmiklinnu heaoluks vajalikud.
  • Tugev ja vastupidav konstruktsioon – Puur on valmistatud kvaliteetsest tsingivaba pulbervärvitud metallist, mis tagab selle vastupidavuse ja pika eluea. Tugev materjal tagab ka teie lemmiku turvalisuse.
  • Lihtne hooldus – Arkansas II puuril on eemaldatavad põhjarest ja alus, mis muudavad puuri puhastamise ja hooldamise imelihtsaks. See säästab teie aega ja tagab teie lemmikule puhta elukeskkonna. Lisaks on puuripinda mugav hooldada selle sileda pinna tõttu.
  • Lisavõimalused: Puuril on lisauks suplusbasseini või pesakasti paigaldamiseks. Suurel uksel olev lisauks on justkui rõdu, mis võimaldab lisaväljapääsu ja istumisvõimalusi. 
  • Lukustatav uks: Puuril on turvaline lukustussüsteem, mis välistab teie lemmiku puurist väljapääsemist.
  • Eelised – Puuril on horisontaalsed võred, millel mugavam ronida. Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust.

Kirjeldus

Montana Arkansas II on suurepärane valik nõudlikule linnupidajale, kes soovib pakkuda oma lemmikule avarat ja mugavat elukeskkonda. 

Puur on disainitud kvaliteetsest tsingivaba pulbervärvitud metallist ning pakub palju ruumi nii liikumiseks kui sisustuse paigutamiseks. Puuri põhjaresti ja põhjakandikut on võimalik puhastamiseks eemaldada. Puurijalgadel on rattad, mille abil saab mugavalt puuri asukohta vahetada. 

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Ees on kaks suurt ust ja ukse kohal väike ukseluuk, mis võimaldab lisaväljapääsu. Väikest luugiava armastavad papagoid eriti kasutada, sest see asub kõrgemal asetusel. Puuri ühel küljel asub veel üks luugiava, mis võimaldab suplusbasseini või pesakasti paigaldamist.  

NB! Puur ei sisalda vaheseina ja on üks tervik.

Puuri komplekti kuulub 4 roostevabast terasest toidunõud ja 2 õrrepulka.

Antud puur sobib nii suurte kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Ei sobi väikestele liikidele 2,5 cm võrevahe tõttu.

Toote mõõdud:
206 x 101 x 220 cm (välimised mõõdud)
200 x 100 x 200 cm (sisemised mõõdud)
Võrevahe laius: 2,5 cm
Võre laius: 5 mm
Kaal: 198 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

linnupuur Hacienda Dome Antik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted