Suur papagoipuur 85 x 48 x 168cm Montana San Remo III Platinum

299,00 

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Kirjeldus

Montana San Remo III suur papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

  • puur on suurte mõõtudega 85 x 48 x 168 cm, milles on linnul palju liikumisruumi
  • avar ruumilahendus võimaldab mitmekesist puurisisustuse paigutamist
  • puuril on avatav katus
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad roostevabast terasest söögi- ja jooginõud ja puidust pulgad
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalliosakesi, mis võivad seada linnu elu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Puuri ukse kohal on ukseluuk, mis võimaldab lisaväljapääsu. Väikest luugiava armastavad papagoid eriti kasutada ja sellel istuda, sest see asub kõrgemal asetusel. Puuril on lisaks ka avatav katuseosa. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puuripõhi on plastikust. Puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta vahetada.

NB! Hoidke alati katuseluuk lukustatuna, kui linnud on järelvalveta puuris, et vältida pea vahelejäämist!

Antud puur sobib nii keskmiste kui väikeste papagoiliikide pidamiseks. Näiteks viirpapagoid, nümfkakaduud, lembelinnud, aratingad.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

85 x 48 x 168 cm
Sisekõrgus: 96 cm
Võrevahe laius: 1 cm
Võrelaius: 3 mm
Kaal: 33 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted