Seemnesegu Deli Nature Canaries Birdelicious 2,5 kg

15,80 

Laost otsas

  • Seemnesegu kanaarilindudele sisaldab looduslikke seemned, kuivatatud puuvilju, ekstrudeeritud graanuleid lisavitamiinide, mineraalainete ja aminohapete saamiseks ning linnukruusa seedimise soodustamiseks.
  • Deli Nature seemnesegude valik on kõige mitmekesisem ja esindatud on kõige suurem valik erisegusid.
  • Tipptasemel tootmisprotsess on unikaalne, milles panustatakse suurt rõhku tooraine kvaliteedile, seemnete selekteerimisele ja puhtusele.
  • Seemneid puhastatakse põhjalikult koguni kolm korda, mille tulemusena pakub Deli Nature kõige puhtamaid seemnesegusid Euroopa turul.

Laost otsas

Kategooriad: , , Tootekood 20032

Kirjeldus

Seemnesegu kanaarilindudele sisaldab looduslikke seemneid ja on rikastatud kuivatatud puuviljade ning ekstrudeeritud graanulitega lisavitamiinide, mineraalainete ja aminohapete saamiseks. Lisatud on linnukruusa seedimise soodustamiseks.

Deli Nature pakub väga laias valikus seemnesegusid erinevatele linnuliikidele, mis sobivad erinevate papagoiliikide spetsiifiliste toitumisvajadustega. Deli Nature seemnesegude valik on kõige mitmekesisem ja esindatud on kõige suurem valik erisegusid. Tipptasemel tootmisprotsess on unikaalne, milles panustatakse suurt rõhku tooraine kvaliteedile, seemnete selekteerimisele ja puhtusele. Seemneid puhastatakse põhjalikult koguni kolm korda, mille tulemusena pakub Deli Nature kõige puhtamaid seemnesegusid Euroopa turul.

Koostis: seemned (1% chia, 1% kinoa), teraviljad, taimset päritolu derivaadid, mineraalid (2,5% linnukruus), puuviljad (1% kuivatatud õun), köögiviljad, õlid ja rasvad, pärm

Analüütiline koostis: 17% toorproteiin, 14% toorõlid ja -rasvad, 6,5% toortuhk, 6% toorkiud, 1,2% kaltsium, 0,5% fosfor, 0,01% naatrium, 0,5% lüsiin, 0,2% metioniin

Kogus: 2,5 kg 

Säilitamine: Hoida kuivas keskkonnas ning otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Sulgege hoolikalt avatud pakend. 

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted