Wagner´s Carnival Basic viirpapagoide seemnesegu 500 g

2,90 

Laost otsas

  • Kvaliteetne, puhas ja värske seemnesegu sisaldab inimtoiduks korjatud toorainet.
  • Wagner´s Carnival Basic seemnesegu sobib viirpapagoidele ja teistele väikestele liikidele.
  • Koostises on pööratud suurt tähelepanu kõikide toitainete tasakaalustatud vahekorrale ja viidud kõrge rasvasisaldusega seemnete osakaalu miinimumini.

Laost otsas

Kategooriad: , Tootekood 506

Kirjeldus

Kvaliteetne ja puhas Wagner´s Carnival Basic seemnesegu sobib viirpapagoidele ja teistele väikestele liikidele. Koostises on pööratud suurt tähelepanu kõikide toitainete tasakaalustatud vahekorrale ja viidud kõrge rasvasisaldusega seemnete osakaalu miinimumini. Toidusegu on valmistatud inimtoiduks korjatud toorainest, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ja on papagoidele puhtam ja värskem toidupala kui loomseks söödaks korjatud toorainest valmistatud seemnesegud.

Jälgige, et teie linnu toidumenüü oleks võimalikult täisväärtuslik ja mitmekesine. Selleks pakkuge linnule lisaks seemnetele värskeid puu- ja juurvilju, marju ning köögivilju. Vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu tagamiseks on väga oluline pakkuda kvaliteetset graanultoitu.

Koostis: plata hirss 47 %, hõbehirss 30 %, kanaari seemned 12 %, punane hirss 6 %, kaera tuumad 5 %

Kogus: 500 g 

Säilitamine: Toidupakendile kleebitud kuupäev märgib toidu pakendamise kuupäeva. Toiduaine säilib peale avamist 6 kuud. Hoida kuivas ja jahedas keskkonnas ning otsese päikesevalguse eest kaitstuna.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted