Käsitsi toitmise segu Harrison´s Juvenile Handfeeding Formula 454 g

17,90 

  • Papagoitibude käsitsi toitmiseks kuni võõrutamiseni.
  • Papagoitibude käsitsi toitmiseks pärast Neonate Formula vastkoorunute tibutoiduga toitmist.
  • Haigusest või vigastusest taastuvatele lindudele.
  • Lindudele, kes dieedi muutmise ajal on kaalust alla võtnud.
  • Võib anda igas vanuses lemmiklindudele.

Kirjeldus

Sertifitseeritud, orgaaniline, säilitusaine- ja GMO-vaba käsitsi toitmise segu on sobiv papagoitibude käsitsi toitmiseks kuni võõrutamiseni välja. Ühtlasi on see segu ülemineku toiduks pärast Neonate Formula vastkoorunute tibutoiduga toitmist.

Harrison´s Juvenile Handfeeding Formula segu antakse haigusest või vigastusest taastuvatele lindudele ning samuti lindudele, kes dieedi muutmise ajal on kaalust alla võtnud. Segu võib anda igas vanuses lemmiklindudele.

Segu sisaldab tibu kasvuks, haigusest või vigastusest taastumiseks vajalikke toitaineid.

Toitmise juhised:

NB! Tibude toitmiseks tuleb kasutada õiget söötmistehnikat, et vältida linnu vigastusi või segu sissehingamist, mis võib põhjustada kopsupõletikku või surma.

Liigid: Alates 1. päevast pionus, aafrika hallpapagoid, amatsoonid, kakaduud, aratingad ja aarad. Teised liigid alates 7. päevast. Nümfkakaduud alates 21. päevast.

Samm 1 – katsuge enne söötmist õrnalt tibu pugu, et teha kindlaks, kas see on peaaegu tühi.

Samm 2 – segage segu puhta joogiveega temperatuuril 39 kraadi. Järgige segu ja vee vahekorda vastavalt linnu vanusele või veterinaararsti juhistele. Ärge kasutage toidu soojendamiseks mikrolaineahju! Avatud silmadega tibusid tuleks toita 3–4 korda päevas ja kasvavate sulgedega linde 2–3 korda päevas.

Samm 3 – Toitmine süstlast on kõige universaalsem tehnika. Kui olete näoga linnu poole, asetage süstal nii, et see siseneks linnu noka vasakust küljest suuõõnde ja suunake see linnu kõri paremale poole.

Samm 4 – Söötke tibu kuni pugu täitumiseni, kuid jälgige, et pugu ei oleks liialt täis. Puhastage toidujäägid ümber noka ja sulgede ning linnu ümbrusest.

Ühe- kuni seitsmepäevastele tibudele ja aeglase pugu tühjenemisega lindudele võib kasu olla, kui lisada piimasegule näpuotsatäis Fauna Flora seedimist soodustavat toidulisandit. Võõrutamise hõlbustamiseks pärast 21-päevast vanust võib lisada 1 spl peeneks hakitud High Potency graanuleid või serveerida neid peenestatuna eraldi nõust. 

Koostis:
kooritud hirss, päevalilletuumad, kooreta oder, mais, röstitud sojaoad, maapähklituumad, herned, läätsed, röstitud kaeratangud, pruun riis, tapiokk-maltodekstriin, psüllium, lutsern, kaltsium karbonaat, vetikajahu, bentoniit, segatud tokofeerained (E-vitamiini allikas), merevetikas, sool, vitamiini/mineraalide toidulisand (A-vitamiini palmitaat, D3-vitamiini toidulisand, dl-alfa tokoferüülatsetaat, vitamiini B12 toidulisand, riboflaviini toidulisand, d-kaltsiumpantotenaat, niatsiin, püridoksiinvesinikkloriid, biotiin, tiamiinmononitraat, foolhape, tsinksulfaat, mangaansulfaat, vasksulfaat, kaltsiumkarbonaat ja päevalilleõli

toorproteiin (min) 18%, toorrasv (min) 11%, toorkiud (max) 4%, niiskus (max) 10%

Säilitamine:
Harrison’s Bird Foods ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

Ärge pakkige segu ümber teistesse pakenditesse. Parimaks säilitamiseks pigistage kotist õhk välja ja sulgege korralikult. Kui pakendikinnitus on saanud kahjustada, keerake kotisuu alla ja kinnitage klambri või pesulõksuga. Pärast toidupakendi avamist tuleb segu ära kasutada 8 nädala jooksul. Toidu hoidmine külmkapis või sügavkülmas aitab säilitada värskust.

Kogus: 454 g 

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted