Deli Nature FLORA + probiootikum 250 g

20,90 

Laos

  • FLORA + probiootikum on välja töötatud koostöös loomaarstide, toitumisspetsialistide, teadlaste ja silmapaistvate aretajatega. 
  • FLORA + probiootikum aitab korras hoida sooltetööd ja osaleb aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises, et organism suudaks efektiivselt omastada toidust vitamiine, mineraale ja teisi toitaineid.
  • Probiootikum on väga kasulik igapäevaselt ja haiguse järgselt taastumise ajal. 

Laos

Kategooriad: , Tootekood 1020

Kirjeldus

FLORA + probiootikum on välja töötatud koostöös loomaarstide, toitumisspetsialistide, teadlaste ja silmapaistvate aretajatega. Probiootikum toetab tervet soolte mikrofloorat ja osaleb aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises.

FLORA + on probiootikumide (Bacillus Subtilis) ja prebiootikumide kombinatsioon terve sooltefloora stimuleerimiseks. FLORA + sisaldab treoniini ja võihapet. Võihapped on soolestiku rakkude energiaallikana väga olulised.

Treoniin on asendamatu aminohape ja seetõttu tuleb seda manustada toiduga. 60 % imendunud treoniinist kasutavad soolerakud lihaste arendamiseks. Lihas on oluline osa soolebarjäärist, mis kaitseb soolestikku ensüümide ja teiste toidus sisalduvate komponentide kahjustuste eest.

Probiootikum on väga kasulik haiguse järgselt taastumise ajal. Probiootikum aitab korras hoida sooltetööd ja osaleb aktiivselt toitainete lõhustamises ja imendumises, et organism suudaks efektiivselt omastada toidust vitamiine, mineraale ja teisi toitaineid.

Kasutamine:
Pesitsuseks ettevalmistamise ja pesitsuse ajal igapäevselt 1 g Flora + pulbrit segada 100 g pehme toidu/munatoidu või 100 g käsitsi toitmise toiduseguga. Muul ajal 1 g Fauna + pulbrit segada 150 g pehme toiduga 2-3 nädalas. 

Säilitamine: Hoida jahedas ja kuivas keskkonnas.

Kogus: 250 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted