Probiootiline toidulisand Harrison´s Fauna Flora 57 g

9,90 

  • Fauna Flora on ensüümide segu, mis on loodud seedimist parandama ja soodustama.
  • Toidulisand soodustab toidu lagunemist ja toitainete imendumist, toimides samal ajal probiootikumina.
  • Orgaanilisel Saccharomycese pärmil põhinev Fauna Flora sobib kasutamiseks noortele ja täiskasvanud papagoidele, tuvidele ja teistele lindudele aga ka roomajatele ning imetajatele, kellel on vaja parandada seedimist ja ainete imendumist. 

Kirjeldus

Fauna Flora on ensüümide segu, mis on loodud seedimist parandama ja soodustama. Toidulisand soodustab toidu lagunemist ja toitainete imendumist, toimides samal ajal probiootikumina. Orgaanilisel Saccharomycese pärmil põhinev Fauna Flora toidulisand sobib kasutamiseks noortele ja täiskasvanud papagoidele, tuvidele ja teistele lindudele aga ka roomajatele ning imetajatele, kellel on vaja parandada seedimist ja ainete imendumist. 

Flora Fauna aktiveerub kokkupuutel veega, mis käivitab pärmi. Seejärel lagundab aktiivne pärm keerulised toitainete molekulid lihtsamateks, paremini seeditavateks ja imenduvateks vormideks.

Toidulisand on abiks diabeedi, ebaõige toitumise, aeglase seedimise, pugu vaevuste, bakteriaalse ja pärmseene infektsiooni korral. Fauna Flora aitab hoida maksafunktsiooni tervena ja on väga kasulik eakatele lindudele ning loomadele. Toidulisand aitab laktoosi talumatuse korral ja reguleerib normaalset veresuhkru taset. Aitab parandada vaimseid ja füüsilisi võimeid, stimuleeridb immuunsüsteemi, sealhulgas suurendab T-rakkude tootmist. Fauna Flora annab energiat ja soodustab pikaealisust, vähendades haiguste esinemissagedust.

Seedimist soodustava aine lisamisel võib olla positiivne mõju käsitsi kasvatatud tibude arengule ja kasvule esimestel elunädalatel. Linnupoegade seedesüsteem tuleb paremini toime lihtsate toitainemolekulidega. Üldiselt ei ole tibudel kogu ensüümide hulk, mis on vajalik paljude toiduliikide lagundamiseks, täielikult välja kujunenud. Fauna Flora võimaldab paremat toidu imendumist ja soodustab tervet tibu arengut ning kasvu.

Toitmise juhised:

  • Lindude puhul lisage 1 näputäis 1/16 tl toidukorra kohta.
  • Loomade ja roomajate puhul lisage 1/2 tl Fauna Flora toidu mahu jaoks, mis vastab u. 250 ml (1 tass). 
  • Eakate loomade puhul lisage 1 tl toidu mahu jaoks, mis vastab 250 ml-le.

Koostis: Saccharomyces cerevisiae pärm ja sööde, mida kasvatatakse maisil, nisul, rukkil, linnastel, maisisiirupil ja melassil. Toode koosneb orgaanilisest homiinist, orgaanilisest maisist, orgaanilisest nisust ja orgaanilisest suhkruroo melassist.

toorproteiin mitte vähem kui 12%, toorrasv mitte vähem kui 3%, toorkiud mitte üle 7%.

Säilitamine: Pärast koti avamist tuleb Fauna Flora hoida kuivana ja sügavkülmas.

Kogus: 57 g 

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted