Kaltsium Deli Nature Calcio + 500 g

19,90 

Laost otsas

  • CALCIO + on kvaliteetne toidulisand, mis on väljatöötatud veterinaararstide, toitumisspetsialistide, teadlaste ja silmapaistvate linnukasvatajatega koostöös.
  • Toidulisand sisaldab 10 % kaltsiumit kujul, mis optimaalselt imendub läbi linnu seedetrakti.
  • Kaltsium CALCIO + sisaldab 4 kvaliteetset kaltsiumiallika kombinatsiooni (kaltsiumlaktaat, kaltsiumtsitraat, kaltsiumglükonaat ja kaltsiumkarbonaat).
  • Kaltsiumi toidulisand sisaldab D-vitamiini, mis soodustab kaltsiumi imendumist.

Laost otsas

Kategooriad: Tootekood 1018

Kirjeldus

CALCIO + on kvaliteetne toidulisand, mis on väljatöötatud veterinaararstide, toitumisspetsialistide, teadlaste ja silmapaistvate linnukasvatajatega koostöös. Toidulisand sisaldab 10 % kaltsiumit kujul, mis optimaalselt imendub läbi linnu seedetrakti. Kaltsiumi imendumine sõltub suuresti kaltsiumi sisalduse vormist. CALCIO + sisaldab 4 kvaliteetset kaltsiumiallika kombinatsiooni (kaltsiumlaktaat, kaltsiumtsitraat, kaltsiumglükonaat ja kaltsiumkarbonaat). Kaltsiumi toidulisand sisaldab D-vitamiini, mis soodustab kaltsiumi imendumist. 

D3-vitamiini lisamine parandab kaltsiumi imendumist seedetraktis ning soodustab munakoore ja luustiku moodustumist. Ühelt poolt imendub D3-vitamiin osaliselt toidu kaudu, teiselt poolt toodetakse seda osaliselt nahas päikesevalguse UV-kiirguse mõjul. Seetõttu on oluline lisada D3-vitamiini lindudele, keda peetakse sisetingimustes ja kellel puudub otsene kokkupuude päikesevalgusega.

Kui toiduga ei ole tagatud piisavalt kaltsiumit, põhjustab see vajaliku kaltsiumi ammutamist luustikust, muutes luud hapraks ja kergesti murduvateks. Tänu ainulaadsele koostisele soodustab CALCIO + tugeva munakoore moodustumist ja toetab luustiku struktuuri. Lisaks on kaltsium oluline sulgede kasvuks ja immuunsüsteemi tervena hoidmiseks.

Kasutamine:
Toidulisandit on kõige efektiivsem manustada munatoidu, idandatud seemnete või puuviljade kaudu. 4 g kaltsiumipulbrit segada 100 g pehme toiduga või 250 ml joogiveega. Kaltsiumipuuduse korral 6 g kaltsiumipulbrit segada 100 g pehme toiduga või 250 ml joogiveega. 

Hoiustamine:
Kaltsiumit  tuleb hoida kuivas ja päikesevalguse eest kaitstult, temperatuuril 15° kuni 25° C.

Kogus: 500 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted