Wagner´s seemnesegu Tropical Carnival 2,5 kg

15,90 

Laost otsas

  • Kvaliteetne, puhas seemnesegu kõikidele suurpapagoidele.
  • Toidusegu on valmistatud inimtoiduks korjatud toorainest, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ja on papagoidele puhtam ja värskem toidupala kui loomseks söödaks korjatud toorainest valmistatud seemnesegud.
  • Koostises on pööratud suurt tähelepanu kõikide toitainete tasakaalustatud vahekorrale ja viidud kõrge rasvasisaldusega seemnete osakaalu miinimumini. 

Laost otsas

Kategooriad: , Tootekood 501

Kirjeldus

Kvaliteetne, puhas seemnesegu kõikidele suurpapagoidele. Peamiselt kvaliteetsetest seemnetest koosnev tasakaalustatud koostis sisaldab lisaks seemnetele kuivatatud puu- ja juurvilju, marju ning köögivilju. Koostises on pööratud suurt tähelepanu kõikide toitainete tasakaalustatud vahekorrale ja viidud kõrge rasvasisaldusega seemnete osakaalu miinimumini. Toidusegu on valmistatud inimtoiduks korjatud toorainest, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ja on papagoidele puhtam ja värskem toidupala kui loomseks söödaks korjatud toorainest valmistatud seemnesegud.

Jälgige, et teie linnu toidumenüü oleks võimalikult täisväärtuslik ja mitmekesine. Selleks pakkuge linnule lisaks seemnetele värskeid puu- ja juurvilju, marju ning köögivilju. Vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu tagamiseks on väga oluline pakkuda kvaliteetset graanultoitu.

Aaradel ja hallpapagoidel on suurem energiavajadus, seetõttu soovitame lisada nende liikide menüüsse Wagner´s puuvilja- ja pähklisegu “Comilona de Nuez”. Amatsoonidel, kakaduudel ja erispapagoidel on suurem valguvajadus ja nende liikide menüüsse soovitame lisada Wagner´s puuvilja- ja marjasegu “Comilona de Baya”.

Koostis: papaia, ananass, banaanid, õunad, viinamarjad, porgandid, porrulauk, oad, safloor, valged päevalille seemned ja päevalille varred, dari, mais, kanepiseemned, tatar, kaer, kaeratuumad, nisu, plata mais, koorimata riis, linaseemned, plata hirss, herned, katjang, kõrvitsaseemned, punane tšilli.

Kogus: 2,5 kg 

Säilitamine: Toidupakendile kleebitud kuupäev märgib toidu pakendamise kuupäeva. Toiduaine säilib peale avamist 6 kuud. Hoida kuivas ja jahedas keskkonnas ning otsese päikesevalguse eest kaitstuna.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted