Suur papagoi mänguasi Megagroßes XL

69,00 

Laost otsas

  • Hiiglaslik papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks!
  • See mänguasi on tõeliselt suur ja pakub tõsist väljakutset nii suurpapagoidele kui väiksematele linnuliikidele.
  • Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud tugevast kohvipuust klots, mille külge on sisalköie abil kinnitatud puidust klotsid ja punutud värvilised pallid.
  • Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust väga pikaks ajaks. 

Laost otsas

Kategooriad: , , Tootekood 0427

Kirjeldus

Hiiglaslik papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! See mänguasi on tõeliselt suur ja pakub tõsist
väljakutset nii suurpapagoidele kui teistele väiksematele linnuliikidele. Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud tugevast kohvipuust klots, mille külge on sisalköie abil kinnitatud puidust klotsid ja punutud värvilised pallid.

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust väga pikaks ajaks. Mänguasi on nii suur, et selle peal saab lausa ronida ja kiikuda. Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Mänguasja mõõdud: pikkus 76 x 40 x 40 cm

Materjalid: sisal köis, kohvipuu, puit, metall

Kaal: 2,7 kg

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted