Suur linnupuur 91 x 71 x 165 cm Montana Hacienda Dome Platinum

590,00 

  • Avarus – Hacienda Dome puur pakub teie lemmikule avarat ruumi liikumiseks ja mängimiseks. Selles puuris on piisavalt ruumi sisustuse paigutamiseks ja tegevuste jaoks, mis on lemmiklinnu heaoluks vajalikud.
  • Tugev ja vastupidav konstruktsioon – Puur on valmistatud kvaliteetsest tsingivaba pulbervärvitud metallist, mis tagab selle vastupidavuse ja pika eluea. Tugev materjal tagab ka teie lemmiku turvalisuse.
  • Lihtne hooldus – Hacienda Dome puuril on eemaldatavad põhjarest ja alus, mis muudavad puuri puhastamise ja hooldamise imelihtsaks. See säästab teie aega ja tagab teie lemmikule puhta elukeskkonna. Lisaks on puuripinda mugav hooldada selle sileda pinna tõttu.
  • Lisavõimalused: Puuril on lisauks suplusbasseini või pesakasti paigaldamiseks. Suure ukse kohal olev lisauks on justkui rõdu, mis võimaldab lisaväljapääsu ja istumisvõimalusi. 
  • Lukustatav uks: Puuril on turvaline lukustussüsteem, mis välistab teie lemmiku puurist väljapääsemist.
  • Eelised – Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust.

Kirjeldus

Montana Hacienda Dome on suurepärane valik linnupidajale, kes soovib pakkuda oma lemmikule avarat ja mugavat elukeskkonda. 

Puur on disainitud kvaliteetsest tsingivaba pulbervärvitud metallist ning pakub palju ruumi nii liikumiseks kui sisustuse paigutamiseks. Puuri põhjaresti ja põhjakandikut on võimalik puhastamiseks eemaldada. Puurijalgadel on rattad, mille abil saab mugavalt puuri asukohta vahetada. Puuri allosas on paigutatud prahiääred, mis aitavad väljalangevat puru kinni püüda. Puuri võib kasutada ka ilma prahiäärteta, kui on vajadus puuriümbruses ruumi kokku hoida.

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Ees on suur uks ja ukse kohal väike ukseluuk, mis võimaldab lisaväljapääsu. Väikest luugiava armastavad papagoid eriti kasutada, sest see asub kõrgemal asetusel. Puuri ühel küljel asub veel üks luugiava, mis võimaldab suplusbasseini või pesakasti paigaldamist.  

Puuri komplekti kuulub 4 roostevabast terasest toidunõud ja 2 õrrepulka.

Antud puur sobib nii suurte kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks.

Toote mõõdud:
91 x 71 x 165 cm (ilma prahiäärteta)
116 x 96 x 165 cm (koos prahiäärtega)
Sirekõrgus: 148 cm
Võrevahe laius: 2,5 cm
Võre laius: 5 mm
Kaal: 66 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

linnupuur Hacienda Dome Antik

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted