Roostevabast terasest papagoipuur 203 x 100 x 200 cm Montana Arkansas II

2490,00 

Laost otsas

Montana Arkansas II mudel on valmistatud roostevabast terasest. See on tippkvaliteet kõikide puuride seast, sest roostevaba teras on kõige ohutum metall papagoidele. Roostevabast terasest puuripinda on kõige mugavam hooldada ja sellel on tõeliselt luksuslik välimus. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks. Suuremõõtmeline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

Laost otsas

Kirjeldus

Montana Arkansas II mudel on valmistatud roostevabast terasest. See on tippkvaliteet kõikide puuride seast, sest roostevaba teras on kõige ohutum metall papagoidele. Roostevabast terasest puuripinda on kõige mugavam hooldada ja sellel on tõeliselt luksuslik välimus.

 • puur on väga suurte mõõtudega 203 x 100 x 200 cm, milles on linnul palju liikumisruumi
 • puuriosad on vaheseinaga eraldatavad
 • valmistatud roostevabast terasest, mis on lindudele kõige ohutum metall
 • tippkvaliteet kõikide puuride seast
 • avar ruumilahendus võimaldab mitmekesist puurisistuse paigutamist
 • suured mõõdud võimaldavad linnupidajal puuri siseneda ja seda mugavalt seestpoolt puhastada
 • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
 • pinnad on siledad, mida on väga lihtne puhastada
 • komplekti kuuluvad roostebavast terasest söögi- ja jooginõud ja puidust pulgad
 • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada
 • puuri on väga lihtne kokku panna

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks, et papagoipidaja mahub puuri sisse seda seest poolt puhastama. See on oluline eelis, sest sees olles saab mugavalt ligi kõikidele pindadele. Suure ukse kaudu on võimalik siseneda ja mugavalt puuri koristada kui seda seestpoolt sisustada. Roostevabast terasest pindasid on palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kerge vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Puuri külgedel asuvad 2 eraldi luugiava, mis võimaldavad pesakasti või suplusbasseini paigaldamist. Puuriosasid eraldav vahesein on samuti väljatõmmatav, mis võimaldab kasutada kogu puuriosa tervikuna. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta vahetada.

Antud puur sobib nii keskmiste kui ka suurpapagoide pidamiseks.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Lisaks pakume ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

203 x 100 x 200 cm
Sisekõrgus: 187 cm
Võrevahe laius: 2,5 cm
Võrelaius: 5 mm
Kaal: 150 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva (kohaletoimetamine üle Eesti hinna sees)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted