Ülisuur papagoipuur 90 x 70 x 180 cm Montana Sydney I Platinum

459,00 

Laost otsas

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks. Suuremõõtmeline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

Laost otsas

Kirjeldus

Montana Sydney I ülisuur ristkülikukujuline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

  • puur on suurte mõõtudega 90 x 70 x 180 cm
  • ruumilahendus võimaldab puurisisustuse paigutamist
  • suured mõõdud võimaldavad linnupidajal puuri siseneda ja seda mugavalt seestpoolt puhastada
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad plastikust söögi- ja jooginõud
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal
tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalli-osakesi, mis võivad seada linnu elu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks avar ruumiosa, milles on papagoil ruumi liikuda ja lisaks mahub ka paigutada puurisisustust. Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Puuriga on kaasas plastikust toidu- ja joogijõud. Puurikülgedel asuvad väikesed avad pesakasti või suplusbasseini paigaldamiseks. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta vahetada.

Antud puur sobib väikeste ja keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Näiteks viirpapagoid, nümfkakaduud, lembelinnud, aratingad, kaeluspapagoid.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

90 x 70 x 180 cm
Sisekõrgus: 160c m
Võrevahe laius: 1 cm
Võrelaius: 2 mm
Kaal: 60 kg

Toote tarneaeg: 10 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted