Papagoi sild-mänguasi Happy Nature Shred Liana

10,90 

Laos

  • Atraktiive, pehmetest ja looduslikest materjalidest mänguasi väikestele ja keskmistele papagoiliikidele.
  • Pehmed elemendid nagu sik-sak paber, puidust klotsikesed, punutistest detailid ja korkmaterjal kutsuvad mänguasja lähemalt uurima ja närima.
  • See rippuv mänguasi sobib eriti hästi nümfkakaduudele ja teistele liikidele, kellel on sulgede kakkumise komme. Mänguasja paberiribakeste sees nokitsemine aitab linnul maandada stressi ja hoiab teda tegevuses ning oma sulgede nokkimisest eemal.
  • See tootesari on valmistatud säästvalt, keskkonnasõbralikest, ainult taastuvatest ja ringlussevõetud materjalidest. Mänguasjad on värvitud kahjutute toiduvärvidega ja kõik kinnitused on roostevabast terasest.
  • Mänguasja saab kinnitada mõlemast otsast, moodustades selliselt silla, mille peal kiikuda ja ühtlasi seda närida. 

Laos

Kirjeldus

Atraktiive, pehmetest ja looduslikest materjalidest sild-mänguasi väikestele ja keskmistele papagoiliikidele. Pehmed elemendid nagu sik-sak paber, puidust klotsikesed, punutisest detailid ja korkmaterjal kutsuvad mänguasja lähemalt uurima ja närima. See rippuv mänguasi sobib eriti hästi nümfkakaduudele ja teistele liikidele, kellel on sulgede kakkumise komme. Mänguasja paberiribakeste sees nokitsemine aitab maandada linnul stressi ja hoiab teda tegevuses ning oma sulgede nokkimisest eemal. Mänguasja saab kinnitada mõlemast otsast, moodustades selliselt silla, mille peal kiikuda ja ühtlasi seda närida. 

See tootesari on valmistatud säästvalt ,keskkonnasõbralikest, ainult taastuvatest ja ringlussevõetud materjalidest. Mänguasjad on värvitud kahjutute toiduvärvidega ja kõik kinnitused on roostevabast terasest. 

Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja hoiab igavust eemal. Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust.

Mänguasja mõõdud: pikkus 45 x 7 cm
Materjalid: puit, punutud köis, sik-sak paber, korkmaterjal, punutisest detailid

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted