Papagoi mänguasi Buffet Party Ball

8,50 

  • Lahti keeratav mängupall täidetakse toidu või närimismaterjaliga ja papagoi ülesandeks saab olema meelepärase pallist kättesaamine. 
  • Mänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd.
  • Mängimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.
  • Mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks.
Kategooriad: , Tootekood 322

Kirjeldus

Lahti keeratav mängupall täidetakse toidu või närimismaterjaliga ja papagoi ülesandeks saab olema meelepärase pallist kättesaamine. Täitke mängupall maiuste, värskete või kuivatatud puuviljade, pähklite, viilutatud köögiviljade, suurte graanulitega või põneva närimismaterjaliga ja papagoi veedab tunde, keerutades palli, et selle sisu kätte saada. Pall on piisavalt kerge, et sobib mängimiseks nii suurtele kui väiksematele papagoidele.

Mänguasja mõõdud: diameeter 9 cm

Materjal: tugev plastik

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted