Papagoi mänguasi Giant Bam Tower 100 x 35 x 35 cm

69,90 

Laost otsas

  • Suur papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks!
  • Mänguasi on tõeline raskekaalu meister papagoide mänguasjade seas ja pakub tõsist väljakutset suurpapagoidele.
  • Mänguasi on nii suur, et selle peal saab lausa ronida ja kiikuda.
  • Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja hoiab igavust eemal. 

Laost otsas

Kategooriad: , , Tootekood 315

Kirjeldus

Suur papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! See mänguasi on tõeline raskekaalu meister papagoide mänguasjade seas ja pakub tõsist väljakutset suurpapagoidele. Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud suured kohvipuud, mille külge on sisalköie abil omakorda kinnitatud puidust klotsid ja seibid. Mänguasi on nii suur, et selle peal saab lausa ronida ja kiikuda.

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks. Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja hoiab igavust eemal. 

Mänguasja mõõdud: pikkus 100 x 35 x 35 cm

Materjalid: sisal köis, kohvipuu, puit, metall

Kaal: 6,5 kg

NB! Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted