Närimismänguasi Groovy Teacher

17,90 

  • Vahva papagoi mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda ja pakub tegevust pikaks ajaks.
  • Puidust mänguasi sisaldab soontega kuubikuid, mille vahedesse saab suruda väikeseid maiuspalasid nagu kuivatatud puuviljatükke või päevalilleseemneid.
  • Papagoil saab olema lõbus maiuspalasid vahedest kätte saada.
  • Mängimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Kirjeldus

Vahva papagoi mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda ja pakub tegevust pikaks ajaks. Puidust mänguasi sisaldab soontega kuubikuid, mille vahedesse saab suruda väikeseid maiuspalasid nagu kuivatatud puuviljatükke või päevalilleseemneid. Papagoil saab olema lõbus maiuspalasid vahedest kätte saada. Mängimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal. Mänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd.

Mänguasja mõõdud: pikkus 50 cm, laius 30 cm

Materjal: puit, paber

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted