Kiik-mänguasi Winston Bridge 80 cm

9,90 

Laost otsas

  • Kiik-mänguasi on 80 cm pikk ja sisaldab erinevat värvi puidust klotse, mida papagoi saab nokkida ja närida.
  • Mänguasjal on mõlemal pool kinnitused puurivõre külge kinnitamiseks, et moodustada sellest, sild või kiik.
  • Mänguasja saab papagoi kasutada nii närimiseks, kui ka selle peal ronimiseks ning kiikumiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Kiik-mänguasi on 80 cm pikk ja sisaldab erinevat värvi puidust klotse, mida papagoi saab nokkida ja närida. Mänguasjal on mõlemal pool kinnitused puurivõre külge kinnitamiseks, et moodustada sellest, sild või kiik. Mänguasja saab papagoi kasutada nii närimiseks, kui ka selle peal ronimiseks ning kiikumiseks.

Mängimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal. Mänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Vahva papagoi mänguasi rikastab papagoi elukeskkonda ja pakub tegevust pikaks ajaks. 

Mänguasja mõõdud: pikkus 80cm, laius 5 cm

Materjal: puit, metall

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted