Arendav mänguasi Foraging Party Parrot Toy

14,90 

Laos

  • Mänguasja sisse saab peita linnu lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema topsi kaane tõstmine ja meelepärase maiuspala kätte saamine.
  • Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks.
  • Mänguasi soodustab papagoi loovust ja stimuleerib ajutööd.
  • Mängimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Laos

Kirjeldus

Mänguasja topsi sisse pange papagoi lemmiktoitu ja linnu ülesandeks saab olema topsi kaane tõstmine ja meelepärase maiuspala kätte saamine. Asetage puuviljad, pähklid või muud lemmikmaiustused läbipaistvatesse topsidesse, et meelitada lindu toitu kätte saama. Värvilised plastikust detailid, kolksuv heli ja huvitav disain muudavad mänguasja põnevaks koos toiduga ja ilma.

Mänguasi soodustab papagoi loovust ja stimuleerib ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Mänguasja mõõdud: pikkus 30 cm, laius 18 cm

Materjal: plastik, metall

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted