Wagner´s seemnesegu aaradele 2,5 kg

26,90 

Laost otsas

  • Kvaliteetne, puhas, kõrge rasvasisaldusega, suurte pähklitega ja kuivatatud puuviljasisaldusega seemnesegu kõikidele aaradele ning suurtele kakaduudele.
  • Päevane pähkliratsioon on aaradele eriti oluline. Seetõttu on aaradele mõeldud toidusegus väga suur pähklite ja kuivatatud puuviljade osakaal. 
  • Toidusegu on valmistatud inimtoiduks korjatud toorainest, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ja on papagoidele puhtam ja värskem toidupala kui loomseks söödaks korjatud toorainest valmistatud seemnesegud.

Laost otsas

Kirjeldus

Kvaliteetne, puhas, kõrge rasvasisaldusega, suurte pähklitega ja kuivatatud puuviljasisaldusega seemnesegu kõikidele aaradele ning suurtele kakaduudele. Päevane pähkliratsioon on aaradele eriti oluline. Seetõttu on aaradele mõeldud toidusegus väga suur pähklite ja kuivatatud puuviljade osakaal. Toidusegu on valmistatud inimtoiduks korjatud toorainest, mis on läbinud kvaliteedikontrolli ja on papagoidele puhtam ja värskem toidupala kui loomseks söödaks korjatud toorainest valmistatud seemnesegud.

Jälgige, et teie linnu toidumenüü oleks võimalikult täisväärtuslik ja mitmekesine. Selleks pakkuge linnule lisaks seemnetele värskeid puu- ja juurvilju, marju ning köögivilju. Vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu tagamiseks on väga oluline pakkuda kvaliteetset graanultoitu.

Koostis: 25% kuivatatud puuviljad (kiivi, jõhvikas, banaan, õun, ananass), triibulised päevalilleseemned, valged päevalilleseemned, tatar, kaer, safloor, mais, nisu, segapähklid, kõrvitsaseemned, kooritud maapähklid, seedriseemned, kanepiseemned, paisutatud nisu, popkorn, kibuvitsamarjad, punane tšilli.

Kogus: 2,5 kg 

Säilitamine: Toidupakendile kleebitud kuupäev märgib toidu pakendamise kuupäeva. Toiduaine säilib peale avamist 6 kuud. Hoida kuivas ja jahedas keskkonnas ning otsese päikesevalguse eest kaitstuna.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted