+372 5624 1730

Veebikoolituse loengute salvestused ja kirjalik materjal – Papagoipidamise põhitõed

35,00 

Kolm pikka, pea 12h veebiloengu salvestust ja kirjalik materjal, mis sisaldab 160 põhjalikku slaidlehekülge annavad väga detailset infot papagoidest ja nende pidamisega seonduvast.

Kirjeldus

Kas teadsid, et papagoiliike on maailmas üle 350? Kas teadsid, et papagoi suled on arenenud iidsete reptiilide soomustest? Kas teadsid, et papagoi selgroog ei paindu ja luud on täidetud õhuga? Soovid teada saada, kuidas papagoisid pidada, kuidas õigesti toita ja hoolitseda nende eest? Võib-olla tahad lihtsalt papagoide hingeelu paremini mõista. Selle kõige teada saamiseks ja “papagoimaailma” avastamiseks on koostatud eestikeelne sisukas materjal ja veebiloengu salvestused. Kolm pikka, pea 12h veebiloengu salvestust ja kirjalik materjal, mis sisaldab 160 põhjalikku slaidlehekülge annavad väga detailset infot papagoidest ja nende pidamisega seonduvast.

Veebiloengu salvestused on suureks abiks algajatele papagoipidajatele ja kõikidele papagoihuvilistele, kes plaanivad papagoisid pidama hakata, kui ka papagoiomanikele, kes tahaksid papagoidest rohkem teada saada.

Koolitaja info: Minu nimi on Jana Oidermaa. Oman kogemust papagoipidamises 18 aastat, milles olen toetunud pika ajalooga välismaa linnukasvatajate praktikale. Olen kirjutanud mitmeid artikleid papagoide teemal, mis on avaldatud minu kodulehe blogis aadressil www.pepper.ee. Minu kirjutisi on avaldatud ka Postimehe Lemmikus, Naistelehes ja Õhtulehes. Papagoide FB grupi asutamise ajast aastast 2014 olen tegelenud papagoipidajate nõustamise ja papagoitoodete müügiga. Paljudest klientidest on saanud minu hobikaaslased, kelle lindude rõõmude ja muredega pidevalt kursis olen. 

Veebiloengutes käsitletavad teemad:
1. Milline lemmikloom on papagoi?
2. Enimpeetavad papagoiliigid
3. Millele tuleb tähelepanu pöörata linnu ostu puhul?
4. Papagoi elukeskkonna loomine, vajaminev varustus.
5. Mida sööb papagoi? Tervisliku toidumenüü tutvustamine. Kasulike ja kahjulike ainete tutvustus.
6. Papagoi uue koduga kohanemine ja inimesega harjumine.
7. Papagoi hügieen ja hooldamine
8. Ohud majapidamises
9. Papagoi tervis ja esmaabi. Enimlevinud tervisemured.
10. Pesitsus ja vastutustundlik järglaste saamine.

Hind sisaldab 3 veebiloengute salvestust ca 12h ja kirjalikku materjali 160 slaidlehekülge.

Info veebiloengute ja materjali kohta: 
jana@pepper.ee
tel: 5624 1730

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted

Go to Top