Veebikoolitus – Papagoipidamise põhitõed

39,00 

19.02. ja 26.02.2023 on võimalus osaleda 2-päevasel papagoiteemalisel veebikoolitusel. Koolitus annab põhjalikke alusteadmisi papagoide pidamisest ja kõigest olulisest, mis on papagoidega seotud. Veebikoolitus on mõeldud algajatele papagoipidajatele ja kõikidele linnuhuvilistele, kes plaanivad papagoisid pidama hakata, aga ka inimestele, kes on juba papagoipidajad, kuid sooviksid neist rohkem teada saada. Iga koolitusel osaleja saab pärast veebikoolituse lõppu videosalvestused, materjalide faili läbitud teemade kohta, vastused küsimustele ja lisaks individuaalse nõustamise oma linnuga seonduvatel teemadel.

 Papagoihuviline, oled väga oodatud osalema!

Kirjeldus

Kas teadsid, et papagoiliike on maailmas üle 350? Kas teadsid, et papagoi suled on arenenud iidsete reptiilide soomustest? Kas teadsid, et papagoi selgroog ei paindu ja luud on täidetud õhuga? Soovid teada saada, kuidas papagoisid pidada, kuidas õigesti toita ja hoolitseda nende eest? Võib-olla tahad lihtsalt papagoide hingeelu paremini mõista. Selle kõige teada saamiseks ja “papagoimaailma” avastamiseks oled oodatud osalema veebikoolitusel Papagoipidamise põhitõed.

Veebikoolitus on suureks abiks algajatele papagoipidajatele ja kõikidele papagoihuvilistele, kes plaanivad papagoisid pidama hakata, kui ka papagoiomanikele, kes tahaksid papagoidest rohkem teada saada. Koolituse jaoks olen koostanud eestikeelse kirjaliku materjali, mis sisaldab 200 põhjalikku slaidlehekülge, mis annavad väga detailset infot papagoidest ja nende pidamisega seonduvast.

Koolitaja info: Minu nimi on Jana Oidermaa. Oman kogemust papagoipidamises 18 aastat, milles olen toetunud pika ajalooga välismaa linnukasvatajate praktikale. Olen kirjutanud mitmeid artikleid papagoide teemadel, mis on avaldatud minu kodulehe blogis aadressil www.pepper.ee. Minu kirjutisi on avaldatud ka Postimehe Lemmikus, Naistelehes ja Õhtulehes. Papagoide FB grupi asutamise ajast aastast 2014 olen tegelenud papagoipidajate nõustamise ja papagoitoodete müügiga. Paljudest klientidest on saanud minu hobikaaslased, kelle lindude rõõmude ja muredega pidevalt kursis olen. 

Veebiloengutes käsitletavad teemad:
1. Milline kodulemmik on papagoi?
2. Enimpeetavad papagoiliigid.
3. Millele tuleb tähelepanu pöörata linnu ostu puhul?
4. Papagoi elukeskkonna loomine, vajaminev varustus.
5. Mida sööb papagoi? Tervisliku toidumenüü tutvustamine. Papagoi toitumisvajadused. Kasulike ja kahjulike ainete tutvustus.
6. Papagoi uue koduga kohanemine ja inimesega harjumine.
7. Papagoi hügieen ja hooldamine.
8. Ohud majapidamises.
9. Papagoi tervis ja esmaabi. Enimlevinud tervisemured.
10. Pesitsus ja vastutustundlik järglaste saamine.

Mida veebikoolitusel osaleja saab?
Koolitusel osaleja saab pärast koolituse toimumist põhiteadmisi papagoide pidamisest, veebiloengute videosalvestused ja kirjaliku pdf materjali 200 sisukat slaidlehekülge. Lisaks on võimalik igal osalejal saada individuaalset nõustamist oma papagoiga seonduvatel teemadel.

Veebikoolituse tehniline info: 
Veebikoolitus toimub Zoom keskkonnas interneti vahendusel. Iga osaleja saab koolituse toimumise päeval vahetult enne algust meili teel videolingi veebikoolitusele sisenemiseks.

Info veebikoolituse kohta: 
jana@pepper.ee
tel: 5624 1730
Jana Oidermaa

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted