Ülisuur papagoipuur 100 x 91 x 185 cm Montana Castell XL Dome Antik

799,00 

Laost otsas

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks. Suuremõõtmeline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

Laost otsas

Kirjeldus

Väga suur papagoipuur Montana Castell XL Dome sobib aarade, kakaduude, hallpapagoide ja amatsoonpapagoide pidamiseks.

  • puur on väga suurte mõõtudega 100 x 91 x 185 cm, milles on linnul palju liikumisruumi
  • avar ruumilahendus võimaldab mitmekesist puurisisustuse paigutamist
  • suured mõõdud võimaldavad linnupidajal puuri siseneda ja seda mugavalt seestpoolt puhastada
  • puuril on luugiava lisaväljapääsu võimaluseks
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad roostevabast terasest söögi- ja jooginõud
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalliosakesi, mis võivad seada linnu elu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks, et papagoipidaja mahub puuri sisse seda seest poolt puhastama. See on oluline eelis, sest sees olles saab mugavalt ligi kõikidele pindadele. Suure ukse kaudu on võimalik siseneda ja mugavalt puuri koristada kui seda seestpoolt sisustada. Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Ees on suur uks ja ukse kohal väike ukseluuk, mis võimaldab lisaväljapääsu. Väikest luugiava armastavad papagoid eriti kasutada, sest see asub kõrgemal asetusel. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Puuri ühel küljel asub veel üks luugiava, mis võimaldab pesakasti paigaldamist. Allosas ümber puuri on paigutatud prahiääred, mis aitavad väljalangevat puru kinni püüda. Puuri võib kasutada ka ilma prahiäärteta, kui on vajadus puuriümbruses ruumi kokku hoida. Puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta vahetada.

Antud puur sobib nii suurte kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks – näiteks aarad, kakaduud, hallpapagoid ja amatsoonpapagoid

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone  ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

100 x 91 x 185 cm (ilma küljeääreta)
124 x 115 x 185 cm (koos küljeäärega)
Sisekõrgus: 151 cm
Võrevahe laius: 2,5 cm
Võrelaius: 5 mm
Kaal: 82 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted