Suur papagoipuur 82 x 60 x 160 cm Montana New Jersey Platinum

459,00 

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks. Suuremõõtmeline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

Kirjeldus

Montana New Jersey  suure papagoipuuri katuseseinad on avatavad, mille vahele on võimalik paigaldada istumispulk. Avatud puurikatuseosa on papagoile heaks võimaluseks väljaspool puuri viibimiseks.

  • puur on suurte mõõtudega 82 x 60 x 160 cm
  • ruumilahendus võimaldab puurisisustuse paigutamist
  • puuri katuseosa on avatav, mis on papagoile heaks võimaluseks väljaspool puuri viibimiseks
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad roostevabast terasest söögi- ja jooginõud
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalli-osakesi, mis võivad seada linnu elu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks avar ruumiosa, milles on papagoil ruumi liikuda ja lisaks mahub ka paigutada puurisisustust. Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Puuri katuseosa on avatav, mis on papagoile heaks võimaluseks väljaspool puuri viibimiseks. Puuri katuserestide lahti hoidmiseks on paigaldatav istumispulk. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Allosas ümber puuri on paigutatud prahiääred, mis aitavad väljalangevat puru kinni püüda. Puuri võib kasutada ka ilma prahiäärteta, kui on vajadus puuriümbruses ruumi kokku hoida. Puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta vahetada.

NB! Hoidke alati katuseluuk lukustatuna, kui linnud on järelvalveta puuris, et vältida pea vahelejäämist!

Antud puur sobib keskmiste papagoiliikide pidamiseks. Näiteks hallpapagoid, amatsoonpapagoid, aratingad nümfkakaduud, kaeluspapagoid.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

82 x 60 x 160 cm (ilma küljeääreta)
94 x 72 x 160 cm (koos küljeäärega)
Sisekõrgus: 129 cm
Võrevahe laius: 2 cm
Võrelaius: 3 mm
Kaal: 40 kg

Toote tarneaeg: 2-3 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted