Suur papagoi mänguasi Java Chunky Monster L 45 x 40 x 40 cm

29,90 

Laos

  • Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks
  • Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd
  • Närimine hoiab papagoi nokka töös ja hoiab igavust eemal
  • Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud

Laos

Kirjeldus

Suur papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! Mänguasi on valmistatud mitmesugustest materjalide segust, mis pakub huvi nii suurpapagoidele kui teistele liikidele. Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud tugevast kohvipuust klots, mille külge on sisalköie abil kinnitatud puidust klotsid, punutud värvilised pallid ja padjakesed.

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks.  Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja hoiab igavust eemal.

Mänguasja mõõdud: pikkus 45 x 40 x 40 cm
Materjalid: sisal köis, kohvipuu, puit, metall, punutised
Kaal: 2,2 kg

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted