Papagoi mänguasi Java Bush Medium 35 x 60 cm

28,90 

Laos

  • Naturaalsetest materjalidest papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks!
  • Mänguasi sobib nii suurtele papagoidele kui ka keskmistele liikidele.
  • Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud kookospähkli kestad, balsa- ja kohvipuidust klotsid, bambuse klotsid, punutised ja kuivatatud kaktus.
  • Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks.
  • Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd.
  • Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Laos

Kirjeldus

Naturaalsetest materjalidest papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! Mänguasi sobib nii suurtele papagoidele kui ka keskmistele liikidele. Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud kookospähkli kestad, balsa- ja kohvipuidust klotsid, bambuse klotsid, punutised ja kuivatatud kaktus.

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks. Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Mänguasja mõõdud: 35 x 60 cm
Materjalid: kookospähkli kestad, balsa puit, kohvipuit, bambus, punutised, kuivatatud kaktus

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted