Pesitsuseks ettevalmistav toidulisand Nekton-E 35 g

9,90 

Laos

  • Pesitsuseks ettevalmistav toidulisand Nekton-E lindude viljakuse parandamiseks.
  • Nekton E-vitamiini manustatakse enne pesitsusaja algust ja valmistatakse ette pesitsusperioodiks.
  • E-vitamiin on samuti oluline hormoonide tootmisel ning selle puudus võib põhjustada viljakuse langust ja koorumise vähenemist.
  • Lisaks võib ebapiisav E-vitamiini tarbimine negatiivselt mõjutada lihaste ja südame funktsiooni, samuti aju, maksa, sugunäärmeid, veresoonkonda ning ka järglaste tervist.
  • NEKTON-E vitamiini saab kergesti lahustada vees ja manustada iga päev läbi joogivee või segada pehme söödaga. 

 

Laos

Kategooriad: , Tootekood 1017

Kirjeldus

E-vitamiini toidulisand pesitsevatele lindudele viljakuse parandamiseks.

NEKTON-E on kvaliteetne toidulisand, mis on loodud pakkuma tõhusat ja kauakestvat E-vitamiini komponenti α-tokoferooli. NEKTON-E mängib olulist rolli rakumembraanide kaitsmisel, kahjulike metaboliitide kõrvaldamisel, hormoonide tootmise toetamisel ja lihaste funktsioonide säilitamisel. Toidulisand on eriti kasulik lindude viljakuse suurendamiseks, embrüo ellujäämise määra parandamiseks ja noorte koorunud poegade elujõulisuse tagamiseks. Lisaks suurendab NEKTON-E rakkude üldist ainevahetust, antikehade tootmist, tugevdab kaitsevõimet ja mõjutab positiivselt immuunsüsteemi.

NEKTON-E vitamiini saab kergesti lahustada vees ja manustada iga päev läbi joogivee või segada pehme söödaga. NEKTON-E töötab erakordselt hästi koos NEKTON-S ja NEKTON-MSA-ga.

Suurem nõudlus E-vitamiini järele tekib stressiperioodidel, mis on põhjustatud temperatuuri kõikumisest, sooleparasiitidest ja haigustest. E-vitamiin on samuti oluline hormoonide tootmisel ning selle puudus võib põhjustada viljakuse langust ja koorumise vähenemist. Lisaks võib ebapiisav E-vitamiini tarbimine negatiivselt mõjutada lihaste ja südame funktsiooni, samuti aju, maksa, sugunäärmeid, veresoonkonda ning ka järglaste tervist.

NB! Kasutades NEKTON-E lindude aretamiseks, on soovitatav alustada kasutamist vähemalt kolm nädalat enne aretusprotsessi algust. Pidage meeles, et kui esimene muna on munetud ja emane hakkab mune hauduma, ei tohiks NEKTON-E-d enam manustada! Nekton E-vitamiini manustatakse enne pesitsusaja algust ja valmistatakse ette pesitsusperioodiks. Liigne kogus NEKTON-E inkubatsiooni ajal võib haudumise protsessi häirida isaslinnu suurenenud sugulise aktiivsuse tõttu. Pärast NEKTON-E annustamise lõpetamist on soovitatav jätkata NEKTON-S ja NEKTON-MSA kasutamist üldiseks igakülgseks toitainete ja mineraalide tagamiseks, mis on vajalikud pesitsuse edukaks kulgemiseks. 

Koostis: dekstroos (viinamarjasuhkur)

Tehnoloogilised lisandid: sepioliit 5000 mg/kg, ränihape

Toitainelised lisandid kg kohta: 50 000 mg E-vitamiini (all-rac-alfa-tokoferüülatsetaat)

Kasutamine: Lindudele: 1 g (1 triiki mõõtelusikas) NEKTON-E lahustdada 250 ml joogivees või 100 g pehmes toiduga. Alustage NEKTON-E kasutamist vähemalt kolm nädalat enne pesitsema panemist ja lõpetage NEKTON-E kasutamine kohe, kui esimene muna on munetud. 

Säilitamine: NEKTON-E vitamiini tuleb hoida kuivas ja päikesevalguse eest kaitstult, temperatuuril 15–25 °C. NB! Mitte hoida külmikus!

Kogus: 35 g

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted