Suur papagoipuur 85 x 58 x 166 cm Montana Colorado II

389,00 

Laost otsas

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Laost otsas

Kirjeldus

Montana Colorado II suur papagoipuur on kompaktne lahendus papagoide pidamiseks.

  • puur on suurte mõõtudega 85 x 58 x 166 cm
  • ruumilahendus võimaldab puurisisustuse paigutamist
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad plastikust söögi- ja jooginõud
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal
tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalli-osakesi, mis võivad seada linnuelu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks avar ruumiosa, milles on papagoil ruumi liikuda ja lisaks mahub ka paigutada puurisisustust. Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Puur on varustatud kahe õrre ja plastikust toidutopsidega. Puuri eesosas on kaks ust ja külgedel on neli
avatavat luugiava, mis võimaldavad nii pesakasti kui suplemisbasseini paigaldamist. Puuripõhjas olevad restid ja sahtliosa on puhastamiseks eemaldatavad. Ümber puuri asetsevad läbipaistvad prahiääred. Puur on ratastel.

Antud puur sobib väikeste papagoiliikide pidamiseks. Näiteks viirpapagoid, nümfkakaduud, lembelinnud, aratingad, kaeluspapagoid.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

85 x 58 x 166 cm
Sisekõrgus: 109 cm
Võrevahe laius: 1,1 cm
Võrelaius: 2 mm
Kaal: 34 kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted