Ülisuur papagoipuur 204 x 100 x 194 cm Montana Arkansas II Platinum

1490,00 

Laost otsas

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks. Suuremõõtmeline papagoipuur on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

Laost otsas

Kirjeldus

Montana Arkansas II on kahe puuriosaga suuremõõtmeline papagoipuur, mille kaks puuriosa saab vaheseinaga eraldada või kasutada kogu puuriruumi ulatust vaheseina kasutamata. Puurikonstruktsioon on mugav papagoile selle ruumika suuruse poolest kui ka linnupidajale puuri igakülgse hooldamise mõttes.

  • puur on väga suurte mõõtudega 204 x 100 x 194cm, milles on linnul palju liikumisruumi
  • puuriosad on vaheseinaga eraldatavad
  • avar ruumilahendus võimaldab mitmekesist puurisisustuse paigutamist
  • suured mõõdud võimaldavad linnupidajal puuri siseneda ja seda mugavalt seestpoolt puhastada
  • materjal on kvaliteetne, vastupidav ja lindudele ohutu
  • metallipind on kaetud toksiinivaba pulbervärvkattega
  • pinnad on siledad, mida on lihtne puhastada
  • komplekti kuuluvad roostevabast terasest söögi- ja jooginõud ja puidust pulgad
  • puur on ratastel, mis võimaldab selle asukohta mugavalt vahetada

Montana puurid on praktilised ning vastupidavad. Puuride tootmisel on eelkõige hinnatud linnu heaolu, mugavust, kvaliteeti ja ohutust – see on papagoi jaoks mugavate elutingimuste investeering kogu eluks.

Puuride tootmisel kasutatavad materjalid on testitud ning lindudele ohutud. Metalli pulbervärviga katmisel on kasutuses toksiinivaba värvimaterjal ja puuridetailidena kasutatavad kinnitused kui ka kruvide metall on samuti lindudele ohutud. Linnud on väga tundlikud erinevatele metallidele ja võivad saada kergelt metallimürgitust, sest nende loomulike omaduste hulka kuulub närimine. Ohutu materjal tähendab seda, et metall on kaetud pulbervärvkattega ja selle pindadelt ei eraldu mürgiseid metalliosakesi, mis võivad seada linnu elu ohtu. Pulbervärvkattega puur on ohutum, kui laialt kasutuses olevad tsingitud ja kroomitud metallpindadega puurid.

Suure puuri valikul on märkimisväärseks eeliseks, et papagoipidaja mahub puuri sisse seda seest poolt puhastama. See on oluline eelis, sest sees olles saab mugavalt ligi kõikidele pindadele. Suure ukse kaudu on võimalik siseneda ja mugavalt puuri koristada kui seda seestpoolt sisustada. Montana puurid on siledama pinnaga, mida on erinevalt tavalistest puuridest palju lihtsam puhastada, sest siledalt pinnalt tuleb kinnikleepunud mustus kergema vaevaga maha. Suured puurid ei lähe nii kiirelt ümberringi mustaks kui väiksemad puurid, sest küljeseinad asuvad üksteise suhtes kaugemal.

Toidu- ja jooginõude mugavaks vahetamiseks asuvad puuri külgedel spetsiaalsed väljapoole avatavad väikesed uksed. Toidu- ja jooginõud on valmistatud roostevabast terasest. Puuri külgedel asub eraldi luugiava, mis võimaldab pesakasti või suplus-basseini paigaldamist. Puuripõhjas olev rest ja allapanu sahtliosa on puhastamiseks väljatõmmatavad. Puuriosasid eraldav vahesein on samuti väljatõmmatav, mis võimaldab kasutada kogu puuriosa tervikuna. Puuri allolevate rataste abil saab puuri asukohta vahetada.

Antud puur sobib nii suurte kui keskmiste papagoiliikide pidamiseks -näiteks aarad, kakaduud, hallpapagoid, amatsoon-papagoid.

Lisainfo: Papagoid peavad saama liikuda ning puurist väljaspool olemise aega. Selleks pakume puuridega samas värvitoonis ronimisatraktsioone ja muud sisustust papagoi elukeskkonna rikastamiseks.

Papagoipuuri mõõdud:

204 x 100 x 194cm
Sisekõrgus: 170cm
Võrevahe laius: 2,5cm
Võrelaius: 5mm
Kaal: 177kg

Toote tarneaeg: kuni 21 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted