Papagoi mänguväljak Birdie Basketball

Original price was: 23,90 €.Current price is: 21,51 €.

10% soodushind

Laos

  • Suurepärane kingitus väikestele sulelistele!
  • Mängukeskuses saab mängida korvpalli, tõsta hantlit, kiikuda ja ronida.
  • Näidake linnule mõned korrad ette, mida mänguväljakul teha saab ja papagoi hakkab tegevusi jäljendama. Ärge unustage oma lemmikut premeerida, kui ta sooritab neid tegevusi.
  • Suurepärane ajaviide papagoiga koos mängimiseks ja linnuga tegelemiseks.

Laos

Kirjeldus

Suurepärane kingitus väikestele sulelistele! Mängukeskuses saab mängida korvpalli, tõsta hantlit, kiikuda ja ronida. Näidake linnule mõned korrad ette, mida mänguväljakul teha saab ja papagoi hakkab tegevusi jäljendama. Ärge unustage oma lemmikut premeerida, kui ta sooritab neid tegevusi. See on suurepärane ajaviide papagoiga koos mängimiseks ja linnuga tegelemiseks.

Toote mõõdud: 36 x 25 x 29 cm
Materjal: plastik

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted