Papagoi mänguasi Java Color Splash Large

17,90 

Laos

  • Mänguasi sisaldab banaanilehti, mida papagoid armastavad rebida ja laiali tõmmata ning kohvipuitu, mis annab kõva pinna noka teritamiseks ja hooldamiseks.
  • Mänguasja juurde kuulub ka krepp-paber, mida on eriti tore tirida ja purustada ning looduslik svamm, mis pakub mängimisel teistele materjalidele vaheldust.
  • Mänguasi sobib nii suurtele kui keskmistele papagoidele.
  • Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Laos

Kirjeldus

Naturaalsetest materjalidest papagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! 

Mänguasi sisaldab banaanilehti, mida papagoid armastavad rebida ja laiali tõmmata ning kohvipuitu, mis annab kõva pinna noka teritamiseks ja hooldamiseks. Mänguasja juurde kuulub ka krepp-paber, mida on eriti tore tirida ja purustada ning looduslik svamm, mis pakub mängimisel teistele materjalidele vaheldust. Mänguasi sobib nii suurtele kui keskmistele papagoidele.

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks. Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Mänguasja mõõdud: 47 x 12 cm
Materjalid: kohvipuu, looduslik käsn, banaanileht, krepp-paber, roostevabast terasest kinnitus

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted