Papagoi mänguasi Java Carousel Large

39,90 

Laos

  • Väga vastupidavast materjalst suurpapagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks!
  • Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud kohvipuust tugevad pulgad, mis on omavahel punutud nööriga kokku põimitud värviliseks karusselliks, mille keskel asub kelluke.
  • Kohvipuu annab tugeva pinna noka teritamiseks ja hooldamiseks.
  • Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Laos

Kirjeldus

Väga vastupidavast materjalst suurpapagoi mänguasi närimiseks ja purustamiseks! Roostevabast terasest keti külge on kinnitatud kohvipuust tugevad pulgad, mis on omavahel punutud nööriga kokku põimitud värviliseks karusselliks, mille keskel asub kelluke. Kohvipuu annab tugeva pinna noka teritamiseks ja hooldamiseks. 

Mänguasi rikastab puuri ja pakub mitmekesist närimistegevust pikaks ajaks. Närimismänguasjad soodustavad papagoi loovust ja stimuleerivad ajutööd. Närimine hoiab papagoi nokka töös ja igavust eemal.

Mänguasi sobib suurtele papagoidele. 

Mänguasja mõõdud: 30 x 28 x 45 cm

Materjalid: kohvipuu, kuivatatud banaanilehed, punutud nöör

Papagoide mänguasjade valmistamisel kasutatud materjalid kui ka värvaine on lindudele ohutud. Wagner´s kasutab ainult toiduvärve.

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 1-2 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted