+372 5624 1730

Linnutraksid Aviator Harness – XSmall

39,90 

Saadaval järeltellimisel

  • Originaal Aviator linnutraksid
  • Kerged ja mugavad
  • Ei sisalda metallkinnitusi
  • Valmistatud linnusõbralikust materjalist
  • Trakside turvalisus on testitud

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Aviator Harness linnutraksid turvaliseks õues käimiseks. Professionaalsed linnutraksid on linnule kerged ja mugavad ning nende turvalisus on kontrollitud turvatestide abil. Traksid on valmistatud ühes tükis ja ei sisalda pandlaid ega kinnitusi, mis linnule raskust teeksid ning mida papagoi saaks lahti teha.

Traksid on valmistatud linnusõbralikust materjalist, õmblused on hõõrdumiskindlad. Traksid on reguleeritavad vastavalt linnu kehasuurusele. Rihmapael on elastne ja sellel on aas, millest saab kinni hoida. Rihmapaela elastsus aitab ära hoida vigastusi, kui lind peaks ootamatult lendu tõusma. 

Aviator linnutraksid on kerged ja ohutud ning võimaldavad lendamist, kui kasutate rihmapikendust. NB! Originaalpakendi rihma pikkus jääb lennutamiseks lühikeseks.

XSmall suurus sobib keskmistele aratingadele, senegalidele, munkpapagoidele, kaeluspapagoidele ja 110-190g suuruses lindudele.

Paela pikkus 130cm.

NB! Enne trakside kasutamist tutvuge põhjalikult kasutusjuhendiga ja õpetusvideotega youtube´s. Papagoi vajab traksidega kohanemist ja harjutamist. Õues olles tuleb pöörata tähelepanu ohutusnõuetele. Traksides lindu ei tohi jätta üksi ilma järelvalveta!

Toote tarneaeg: 7-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted

Title

Go to Top