Lafeber´s Nutri-Berries Sunny Orchard toidugraanulid suurpapagoidele 1,36 kg

Original price was: 54,90 €.Current price is: 49,40 €.

10% soodushind

  • Toidukoostises on kasutatud inimtoiduks korjatud toorainet, mis on GMO-vaba, ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega maitseaineid.
  • Sisaldab vajalikke proteiine ja süsivesikuid, mis annavad energiat aktiivseks eluks.
  • Tasakaalustatud omega 3 ja 6 rasvahapped hoolitsevad linnu sulgede ja naha eest.
  • Olulised vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid hoolitsevad linnu immuunsüsteemi eest.
  • Marjapallikese lahti harutamine pakub linnule lisaks söömisele ka tegevust ajule ning nokale.

Kirjeldus

Marjakujulised erinevate seemnetega kaetud toidugraanulid sisaldavad aprikoosi, rosinaid, jõhvikaid, teravilja, teravilja õli, vitamiine ja mineraalaineid. Graanulite maitsev kombinatsioon pakub huvi kõikidele papagoidele ja annab vaheldust igapäevasele menüüle. Papagoidele niivõrd maitsevad Nutri-Berries graanulipallikesed, et neid saab kasutada preemiaks treenimisel ja ka paigutada toiduhoidja mänguasja sisse.

Marjapallid on valmistatud looduslikest koostisosadest ja on kaetud seemnetega täidetud tekstuuriga. Just seemnekeste tõttu pakuvad marjapallid huvi ka papagoidele, kes on toidu suhtes eriti valivad. Mugava suuruse tõttu saab lind pallikest jalaga hoida ja sellega maiustada. 

Iga marjapallike sisaldab linnu organismile vajalikku 40 olulist toitainet, vitamiini ja mineraali, mida soovitab tarbida maailmakuulus linnuarst Dr T. J. Lafeber. Toidu valmistamisel on kasutatud inimtoiduks korjatud toorainet, mis ei sisalda GMO-d.

Toitmise juhis:
väikestele liikidele 10 graanulit päevas
keskmistele liikidele 15 graanulit päevas
suurtele liikidele 20 graanulit päevas

Uuele söödale üleminek peab toimuma järk-järgult alustades väiksemast kogusest. Soovitav on paigutada graanulid eraldi nõusse. Enne igat uut toidukorda eemaldage söömata jäänud graanulite jäägid.

Koostis: teraviljad, puuviljad, marjad, õlid, rasvad, mineraalid

toorvalk – min 10 %, toorrasv ja -õlid – min 6 %, toorkiud – max 5 %, omega 3 rasvhapped – min 0,39 %, omega 6 rasvhapped – min 3,17 %, niiskus – max 14 %

vitamiin A – 8360 iu/kg, vitamiin D3 – 1754 iu/kg, vitamiin E 59,3 iu/kg

Kogus: 1,36 kg

Säilitamine: paremaks säilitamiseks tuleb toidusegu hoida kuivas ja jahedas keskkonnas ning vältida otsest päikesevalgust

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted