Käsitsi toitmise segu Harrison´s Neonate Premium Handfeeding Formula 350 g

24,90 

Laost otsas

  • Vastkoorunud papagoitibude käsitsi toitmiseks 1-3 nädalani.
  • Vastkoorunud lindudele, kes vajavad kergesti omastatavat toitainete allikat.
  • Kergesti omastatav toit, mis annab tibu kasvuks ja arenguks vajalikke aineid esimestel elupäevadel.
  • Toiteväärtuslik käsitsi toitmise segu sobib ka metslindudele nagu pääsukeste, kärbsenäppide, rähnide, tihaste, lõokeste, pasknääride, kuldnokkade, vintide ja teiste metslindude käsitsi toitmiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Sertifitseeritud, orgaaniline, säilitusaine- ja GMO-vaba käsitsi toitmise segu on sobiv vastkoorunud papagoitibude ja metslindude käsitsi toitmiseks esimestel elupäevadel. 

Toitmise juhised:

NB! Tibude toitmiseks tuleb kasutada õiget söötmistehnikat, et vältida linnu vigastusi või segu sissehingamist, mis võib põhjustada kopsupõletikku või surma.

Samm 1 – katsuge enne söötmist õrnalt tibu pugu, et teha kindlaks, kas see on peaaegu tühi.

Samm 2 – segage 1 osa segu 1-3 osa puhta joogiveega temperatuuril 39 kraadi. Järgige segu ja vee vahekorda vastavalt linnu vanusele või veterinaararsti juhistele. Ärge kasutage toidu soojendamiseks mikrolaineahju! 

Samm 3 – Toitmine süstlast on kõige universaalsem tehnika. Kui olete näoga linnu poole, asetage süstal nii, et see siseneks linnu noka vasakust küljest suuõõnde ja suunake see linnu kõri paremale poole. Asetage toit linnu suhu ja allaneelamisel sulgeb normaalne söötmisreaktsioon hingetoru ja takistab piimasegu aspiratsiooni kopsudesse.

Samm 4 – Söötke tibu kuni pugu täitumiseni, kuid jälgige, et pugu ei oleks liialt täis. Puhastage toidujäägid ümber noka ja sulgede ning linnu ümbrusest.

Samm 5 – Väikesi papagoiliike, kes on vanemad kui 21 päeva, ja suuri papagoiliike, kes on vanemad kui 7 päeva, tuleks toita edasi Juvenile Handfeeding Formula-ga.

Koostis:
sojavalgu isolaat, Hi-oleic päevalilleõli, maisitärklis, suhkur, kaltsiumkarbonaat, kaaliumkloriid, dikaltsiumfosfaat, fosfatadüülkoliin, vitamiinilisand (vitamiin A atsetaat, vitamiin D3, dl-alfa tokoferüülatsetaat, vitamiin B12, riboflaviin, d -kaltsiumpantotenaat, niatsiin, püridoksiinvesinikkloriid, d-biotiin, tiamiinmononitraat, foolhape, tsinksulfaat, mangaansulfaat, vasksulfaat, naatriumseleniit, kaltsiumkarbonaat, taimeõli), metioniin, E-vitamiin.

toorproteiin (min.) 26%, toorrasv (min.) 14%, toorkiud (max.) 1%, niiskus (max.) 10%

Säilitamine:
Harrison’s Bird Foods ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

Ärge pakkige segu ümber teistesse pakenditesse. Parimaks säilitamiseks pigistage kotist õhk välja ja sulgege korralikult. Kui pakendikinnitus on saanud kahjustada, keerake kotisuu alla ja kinnitage klambri või pesulõksuga. Pärast toidupakendi avamist tuleb segu ära kasutada 8 nädala jooksul. Toidu hoidmine külmkapis või sügavkülmas aitab säilitada värskust.

Kogus: 350 g 

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted