Arendav mänguasi Buffet Ball with Dish

19,90 

Laos

  • Arendav mänguasi on pestav ja korduvkasutatav taldrikuga puhvetipall suurtele papagoidele.
  • Pange palli sisse maitsvad suupisted, toit või närimismaterjal ja teie papagoi sisustab tundideks aega, et meelehead pallist kätte saada. 
  • Palli allosas asuv taldrik püüab kinni toidu ja võimaldab linnul ka taldrikult toitu kätte saada.
  • Puhvetipall on valmistatud tugevast akrüülmaterjalist, mis peab vastu papagoi tugevale nokale. 

Laos

Kategooriad: , Tootekood 393

Kirjeldus

Arendav mänguasi on pestav ja korduvkasutatav taldrikuga puhvetipall suurtele papagoidele. Pange palli sisse maitsvad suupisted, toit või närimismaterjal ja teie papagoi sisustab tundideks aega, et meelehead pallist kätte saada. 

Puhvetipalli saab osadeks lahti võtta. Roostevabast terasest varda otsa on võimalik kinnitada värskeid puu- ja juurvilju. Palli allosas asuv taldrik püüab kinni toidu ja võimaldab linnul ka taldrikult toitu kätte saada. Puhvetipall on valmistatud tugevast akrüülmaterjalist, mis peab vastu papagoi tugevale nokale. 

Mänguasja mõõdud: palli diameeter 9 cm, taldriku diameeter 15 cm

Materjal: akrüül

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted