Arendav mänguasi aaretelaegas Treasure Chest

21,90 

Laos

  • Arendav mänguasi on kahe võtme abil lahti keeratav aaretelaekas, mida saab täita linnule meelepärase toidu või närimismaterjaliga.
  • Linnu ülesandeks saab olema võtmete keeramine ja meelehea kättesaamine. Aaretelaeka lahtitegemiseks tuleb võtmed keerata ja välja tõmmata.
  • Aaretelaegas paistab läbi ja see paneb papagoi aktiivselt mõtlema, kuidas maiustust kätte saada. 

Laos

Kirjeldus

Arendav mänguasi on kahe võtme abil lahti keeratav aaretelaekas, mida saab täita linnule meelepärase toidu või närimismaterjaliga. Linnu ülesandeks saab olema võtmete keeramine ja meelehea kättesaamine. Aaretelaeka lahtitegemiseks tuleb võtmed keerata ja välja tõmmata. Aaretelaegas paistab läbi ja see paneb papagoi aktiivselt mõtlema, kuidas maiustust kätte saada. 

Aaretelaegas on valmistatud tugevast akrüülmaterjalist, mis peab vastu papagoi tugevale nokale. 

Mänguasja mõõdud: 10 x 7,5 x 8,5 cm

Materjal: akrüül

Tasub teada!

Hoolikalt disainitud papagoimänguasjad rõõmustavad sulelist ja loovad värvikat toredust linnu elukeskkonna sisustuses. Mänguasjade valikul tuleb lähtuda linnuliigist ning linnu noka tugevusest. Enamik mänguasju on loodud närimistegevuseks, sest see on papagoidele kõige olulisem mänguosa. Mänguasjad ei kesta igavesti ning peate teadma, et see on papagoide puhul loomulik. Mänguasjade kasutamisel ohutuse mõttes peab aeg-ajalt kontrollima mänguasjade olukorda ja eemaldama purunenud detailid.

Toote tarneaeg: 2-14 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Seotud tooted